ПІНКА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ПОВІК ВІД ОЧНИХ ВИДІЛЕНЬ
Тільки для зовнішнього застосування.

СКЛАД

Ефірна олія чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), ефірна олія ромашки (Anthemis Nobilis),
Д-пантенол, алантоїн, таурин, кокамідопропілбетаїн, полісорбат 80, борна кислота, динатрій
ЕДТА, тріс (гідроксиметил) амінометан, гидроксиметилглицинат натрію та очищена вода.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Якщо ви відчуваєте сухість, свербіж або подразнення в очах, проблема може бути не в очах, а в повіках.

НАВІБЛЕФ® TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД розроблено для лікування подразнених повік, наякі впливають такі патологічні стани, як сухість, алергії, блефарит та блефарокон'юнктивіт,викликані наявністю демодекса (очних кліщів) та/або бактеріальними ураженнями.

Ефект від НАВІБЛЕФ® TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД досягається шляхом механічного видалення надлишкового шкірного сала, пилку та інших сторонніх речовин з повік.

У разі, якщо виділення та залишки не проходять, рекомендується щоденне використання.Цю пінку також можна використовувати для очищення основи вій та краю повік до та після операції.

НАВІБЛЕФ® TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД рекомендовано використовувати у якості підтримуючої терапії для пацієнтів, які пройшли лікування від блефариту препаратом НАВІБЛЕФ® TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД.

ОПИС

НАВІБЛЕФ® TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД містить олію чайного дерева, яка, завдяки своїй маслянистої консистенції, допомагає усунути виділення з повік та вій.

НАВІБЛЕФ® TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД містить алантоїн, що допомагає підтримувати шкіру зволоженою.

ЩО ТАКЕ БЛЕФАРИТ?

Це хронічне запалення повік, яке є одним з найпоширеніших захворювань очей, часто виникає через наявність демодекса та бактеріальних уражень. Це захворювання часто стає причиною дискомфорту в очах, почервоніння та сльозотечі.

До інших симптомів блефариту відносяться печіння, свербіж, чутливість до світла, подразнення, відчуття піску в очах, які посилюються при пробудженні.

Блефарит - це хронічне захворювання, потребує довготривалого догляду, дотримання гігієни та підтримуючої терапії для контролю над хворобою та уникнення подальших, пов'язаних з цим захворюванням, ускладнень.

ЩО ТАКЕ СИНДРОМ СУХОГО ОКА?

Це патологія слізної плівки викликана дефіцитом сліз або надмірним випаровування слізної плівки, що може призвести до пошкодження поверхні, що знаходиться між повіками оком.

У ВИПАДКУ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

До або після офтальмологічної операції існує ризик інфікування через наявність бактерій на повіках та віях, тому важливо дотримуватись рекомендацій вашого окуліста щодо гігієни та догляду.

ХАРАКТЕРИТИКИ
НАВІБЛЕФ® TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД - це нежирний засіб, який не викликає подразнення, для місцевого застосування.
НАВІБЛЕФ™ TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД
1 - Перед застосуванням пінки, вимийте руки, а потім очистіть кінчики пальців за допомогою НАВІБЛЕФ® TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД.

2 - Натисніть на дозатор та видавіть пінку на очищені кінчики пальців. При використанні до або після операції, або у випадку чутливої слизової оболонки і шкіри навколо очей, рекомендується нанести пінку на стерильну марлеву серветку.

3 - Закрийте око та розітріть НАВІБЛЕФ® TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД по віку та віям.Не торкайтесь та не відкривайте очі під час застосування. Залиште пінку приблизно на 60 - 80 секунд.

4 - Після кожного застосування, промийте вії та повіки теплою водою.

Примітки: Повторіть ці дії для іншого ока.Повторюйте таку обробку 2 - 3 рази на день для ефективної підтримуючої терапії повік та вій.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

• Завжди мийте руки до та після застосування.

• Зніміть контактні лінзи перед застосуванням пінки. Переконайтеся, що ви прибрали всю пінку та її залишки перед повторним встановленням лінз.

• Тримайте очі закритими під час застосування засобу.

• Засіб призначений для застосування на повіках та віях. Не застосовувати безпосередньо в очах.

• Тільки для зовнішнього застосування.

• Зберігайте в місці недоступному для дітей.

• Не використовуйте засіб для дітей до 6 років. Дітям після 6 років обробку має проводити доросла особа й тільки за рекомендацією вашого лікаря.

• Під час вагітності та лактації необхідно проконсультуватись з вашим лікарем перед початком використання.

• Використовуйте гіпоалергенну косметику та лосьйони для чутливої шкіри навколо очей під час застосування препарату.

• Не використовуйте засіб за наявності підтвердженої гіперчутливості до будь-якого із складників засобу.

• При виникненні реакції на засіб, негайно припиніть його застосування, промийте очі водою та зв'яжіться з вашим окулістом, якщо симптоми не зникають.

• Не використовуйте засіб через 6 місяці після першого відкриття.

• Не використовуйте, якщо флакон пошкоджено.

• Не використовуйте після закінчення терміну придатності.

ЛІКАРСЬКА ФОРМА:

НАВІБЛЕФ® TTO представлено двома рецептурами:

НАВІБЛЕФ® TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД для усунення сильних очних виділень та сторонніх речовин, спричинені інфекцією, викликаних бактеріями та демодексом (червона коробка).

НАВІБЛЕФ® TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД для підтримуючої терапії повік та вій (блакитна коробка).

ЗБЕРІГАННЯ

• Зберігати при температурі від 5 до 35 °Cта захищати від прямого джерела світла.

ПАКУВАННЯ
50 мл

Уповноважений представник в Україні:

ТОВ «Форс Фарма Дистрибюшн»03127, Україна, м. Київ, проспект Голосіївський, 132тел : +38 044 290 03 08 / e-mail: office@ffd.com.uawww.ffd.com.ua

НОВАКС®ФАРМА Коронадо Проспект Фонв'єй 20, MC 98000 МОНАКО www.novaxpharma.com
ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ