ПІНКА ДЛЯ ЗАПАЛЕНИХ ПОВІК - Допомагає усунути виділення та сторонні речовини з повік та вій, які виникають через бактерії та демодекс.
Тільки для зовнішнього застосування.

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

Ефірна олія чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), ефірна олія ромашки(Anthemis Nobilis), Д-пантенол, алое вера, таурин, ромашка ароматна,тріс (гідроксиметил) амінометан, борна кислота, динатрій ЕДТА, гидроксиметилглицинат натрия, кокамідопропілбетаїн, PEG-40, гідрогенізована касторова олія, ППГ-26-Бутет-26, тридецет-9 та очищена вода.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

НАВІБЛЕФ™ TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД призначений для лікування запалених повік та вій після механічного усунення сильних очних виділень.

Виділення, спричинені запальними процесами, такими як сухість,носіння контактних лінз, алергічні реакції, запалення повік та блефарокон'юнктивіт, викликаний наявністю демодекса (очних кліщів) або бактеріальними ураженнями.

Цю пінку також можна використовувати для очищення основи вій та краю повік до та після операції.

ОПИС

НАВІБЛЕФ™ TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД містить високу концентрацію олії чайного дерева, яка, завдяки своїй маслянистої консистенції,допомагає усунути виділення, які важко усунути, з повік та вій.

НАВІБЛЕФ™ TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД містить алое вера, що допомагає підтримувати шкіру зволоженою.

ЩО ТАКЕ БЛЕФАРИТ?

Це хронічне запалення повік, яке є одним з найпоширеніших захворювань очей, часто виникає через наявність демодекса та бактеріальних уражень. Це захворювання часто стає причиною дискомфорту в очах,почервоніння та сльозотечі.

До інших симптомів блефариту відносяться печіння, свербіж, чутливість до світла та подразнення, відчуття піску в очах, які посилюються при пробудженні.

Блефарит - це хронічне захворювання, яке потребує довготривалого лікування, дотримання гігієни та підтримуючої терапії для контролю надхворобою та уникнення подальших, пов'язаних з цим захворюванням,ускладнень.

ВЛАСТИВОСТІ

НАВІБЛЕФ™ TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД - це нежирний засіб, який не викликає подразнення, для місцевого застосування.
НАВІБЛЕФ™ TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД
1 - Перед застосуванням пінки, вимийте руки, а потім очистіть кінчики пальців за допомогою НАВІБЛЕФ™ TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД.

2 - Натисніть на дозатор та видавітьпінку на очищені кінчики пальців. При використанні до або після операції, або у випадку чутливої слизової оболонки та шкіри навколо очей, рекомендується розмістити пінку на стерильній марлевій серветці.

3 - Закрийте око та розітріть НАВІБЛЕФ™ TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД по віку та віям. Не торкайтесь та не відкривайте очі під час застосування. Для уникнення попадання засобу в око, дайте жінці висохнути перед тим, як відкрити око. Залиште засіб мінімум на 3 - 5 хвилин.

4 - Після кожного застосування, промийте вії та повіки теплою водою.

Примітки: Повторіть дії для іншого ока. Проводьте таку обробку 2 - 3 рази на день протягом 7 - 14 днів для досягнення більшого ефекту.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

• Завжди мийте руки до та після застосування.

• Зніміть контактні лінзи перед застосуванням пінки. Переконайтеся, що ви прибрали всю пінку та її залишки перед повторним встановлення лінз.

• Тримайте очі закритими та дайте пінці висохнути перед тим,як відкрити очі.

• Засіб призначений для застосування на повіках та віях.Не застосовувати безпосередньо в очах.

• Тільки для зовнішнього застосування.

• Зберігайти в недоступному для дітей місці.

• Не використовуйте засіб для дітей до 6 років. Дітям після 6 років обробку має проводити доросла особа й тільки за рекомендацією вашого лікаря.

• Під час вагітності та лактації необхідно проконсультуватися з вашим лікарем перед початком використання.

• Використовуйте гіпоалергенну косметику та лосьйони для чутливої шкіри навколо очей під час застосування засобу.

• Не використовуйте засіб за наявності підтвердженої гіперчутливості до будь-якого із складників продукту.

• При виникненні реакції на засіб, негайно припиніть його застосування, промивати очі водою та зв'яжіться з вашим окулістом, якщо симптоми не зникають.

• Не використовуйте засіб через 3 місяці після першого відкриття.

• Не використовуйте, якщо флакон пошкоджено.

• Не використовуйте після закінчення терміну придатності.

ЛІКАРСЬКА ФОРМА:

НАВІБЛЕФ™ TTO представлено двома рецептурами:

НАВІБЛЕФ™ TTO ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД для усунення сильних очних виділень та сторонніх речовин, спричинених інфекцією, викликана бактеріями та демодексом (червона коробка).

НАВІБЛЕФ™ TTO ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД для підтримуючої терапії повік та вій (блакитна коробка).

ПАКУВАННЯ

50 мл

ЗБЕРІГАННЯ

• Зберігати при температурі від 5 до 35°C та захищати від прямого джерела світла.

Уповноважений представник в Україні:ТОВ «Форс Фарма Дистрибюшн»03127, Україна, м. Київ, проспект Голосіївський, 132 тел : +38 044 290 03 08 / e-mail: office@ffd.com.uawww.ffd.com.ua

НОВАКС®ФАРМА Коронадо Проспект Фонв'єй 20,MC 98000 МОНАКО www.novaxpharma.com
ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ